Jak zalogować się na Platformę Kształcenia Zdalnego UPWr

Jak zalogować się na Platformę Kształcenia Zdalnego UPWr?

Niezbędne informacje nt. logowania się na platformę podawane są wszystkim studentom rozpoczynającym naukę na UPWr podczas spotkania w ramach „Dni wstępnych”. W ciągu semestru, każdy nauczyciel prowadzący zajęcia na platformie jest zobowiązany do przekazania tych informacji studentom, dla których został przygotowany kurs e-learningowy.

Jeżeli masz problem z zalogowaniem, skontaktuj się z pracownikami SKnO wysyłając maila na adres: ksztalcenie.odleglosc@upwr.edu.pl. Odpowiadamy tylko na e-maile wysłane z uczelnianych adresów w domenie @upwr.edu.pl. Prosimy o zawarcie w wiadomości następujących informacji: imię i nazwisko, rok i kierunek studiów, numer albumu oraz przedmiot realizowany poprzez Platformę Kształcenia Zdalnego UPWr.

Jeżeli udało Ci się zalogować na platformę, ale nie jesteś zapisany na odpowiedni kurs, skontaktuj się z nauczycielem prowadzącym wyjaśniając swoją sytuację.