Szkolenie BHK i Ochrony Przeciwpożarowej

bhp.png

Na Platformie Kształcenia Zdalnego UPWr zostało przygotowane szkolenie e-learningowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Kształcenia oraz Ochrony Przeciwpożarowej.

www.ckno.upwr.edu.pl

Na naszej Uczelni szkolenie e-learningowe z BHK i PPOŻ mają obowiązek przejść studenci:

• I roku studiów stacjonarnych wszystkich kierunków,
  • I roku studiów niestacjonarnych wszystkich kierunków,
  • I roku studiów magisterskich, którzy studiowali wcześniej na innej Uczelni,
  • I roku Medycyny Weterynaryjnej w języku angielskim,
  • zagraniczni programu wymiany Erasmus+.

Szkolenie BHK jest obowiązkowe i bez jego zaliczenia student nie otrzyma dyplomu ukończenia studiów.

Dane do zalogowania wysyłane są na uczelniany adres e-mail osób objętych obowiązkiem szkolenia. W przypadku problemów z zalogowaniem lub dostępem do kursu proszę o kontakt: ksztalcenie.odleglosc@upwr.edu.pl.

Obowiązkiem studenta jest przystąpienie do szkolenia oraz zdanie testu od 1 do 31 października dla studentów rozpoczynających studia w semestrze zimowym i od 1 do 31 marca dla studentów, którzy rozpoczęli studia w semestrze letnim. Po tym terminie Dziekanaty otrzymają informację o niezaliczeniu szkolenia przez studenta.