Tutoring na UPWr – ruszyła rekrutacja studentów

Droga Studentko, Drogi Studencie UPWr! Czy chcesz odkrywać i rozwijać swoje naukowe talenty? Myślisz, że dobrze byłoby skorzystać ze wsparcia nauczyciela akademickiego, który będzie skoncentrowany na rozwijaniu Twoich zainteresowań i wiedzy? Potrzebujesz przestrzeni do rozwijania kompetencji kluczowych w dzisiejszych czasach: kreatywności, krytycznego myślenia, komunikacji, kooperacji?

Jeśli tak, dołącz do naszego programu tutoringu na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu!

Bez względu na kierunek i rok Twoich studiów na UPWr!

Serdecznie zapraszamy do programu tutorskiego w semestrze letnim 2023/2024. Naszym celem jest pomóc Ci w rozwoju akademickim, poszukiwaniu Twoich mocnych stron, kształtowaniu kompetencji przyszłości oraz zdobyciu konkretnej naukowej wiedzy.

Ekstranecie studenckim możesz znaleźć swojego mistrza i zgłosić do współpracy z nim.

Rekrutacja do tutoringu trwa do 27.03.2024 r. Liczba miejsc u tutorów jest ograniczona.

Zapraszamy Cię również na spotkanie informacyjne online, podczas którego opowiemy więcej o tutoringu na UPWr. Odbędzie się ono w dn. 13.03.2024 r. w godz. 12.00 – 13.00.
Dowiesz się:

• na czym polega tutoring na UPWr
  • co tutorzy mogą wnieść do Waszej współpracy
  • dlaczego warto przystąpić do tutoringu na UPWr
  • jakie są założenia rekrutacji do programu.

Więcej szczegółów i zapisy w zakładce Wydarzenia.

Do zobaczenia!

Tutorzy UPWr